Sigortalı Taşımacılık ve Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Sigortalı Evden Eve NakliyatSigortalı şehir içi ve şehirler arası ev taşıma işleriniz firmamız tarafından garantili şekilde yapılır. Evden eve nakliyat şirketleri içinde size en güvenilir hizmeti biz sunuyoruz. Taşınacak olan eşyalarınız ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile değerinde saptanarak sigortalanmaktadır. Baktığınız zaman piyasadaki birçok firma sigortalı ev eşyası taşıma adı altında taşıma yapmaya çalışmaktadır ancak hem firmalar hem de müşteriler bu konuda pek fazla bir bilgiye sahip değildirler. Firmalar, sigortalı taşımacılık yapıyoruz diyerek hem kendilerini kandırmakta, hem de müşterilerini yanıltmaktadır.

Bu noktada gerek şehir içi gerek ise şehirler arası eşya taşımacılığı konusunda firmamız, müşterileri için konusunda uzman eksper ile yapacağı etüt çalışması sayesinde gerekli tüm bilgiyi vererek kaliteyi ön planda tutmaktadır. Evden eve eşya taşımacılığı konusunda öncü firmalardan olan İtimat eşya taşımacılığı, müşterisi ile yapacağı sigorta poliçesi sayesinde eşyalarınız için tüm güvenliği düşünmüştür. Tüm dikkat ve uzmanlığımıza rağmen, yine de doğabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştirilir.

Sizlerde kaliteli evden eve taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız, eşyalarınızın İtimat Taşımacılık tarafından sigortalanmasına dikkat ediniz. Çünkü eşyalarınız sizin için ne kadar değerli ise bizler için de o kadar değerlidir. Güvenilirliğimizi ön plana çıkartan hizmetimiz sigortalı ev eşyası taşıma ile sizlerde güven içerisinde eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

EN UYGUN TAŞIMA FİYATINI ALIN

Bizden Haberler & Duyurular

2018 © İtimat Taşımacılık | Her Hakkı Saklıdır.