Ambalajlı ve Paketli Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetlerimiz

Ambalajlı Evden Eve NakliyatTaşınacak eşyalar araca yüklenmeden önce mutlaka paketlenmelidir. Firmamız ambalaj ve paketleme malzemesi olarak her zaman en iyi sonucu veren malzemeleri seçmektedir. Baloncuklu naylon ve oluklu mukavva en gözde malzememizdir. Her paketlemede koli bantlarla paket mutlaka güçlendirilir. Gerekli aracın, personelin ve ambalaj malzemesinin teyidinden sonra gerekli fiyatlandırma işleri görüşülür.

Üzerinde anlaşılan gün ve saat itibariyle araç ve personelimiz adrese ulaşır. Mobilyacı personelimiz mobilya montesine başlar diğer personellerimiz tarafından beyaz eşyalar ve avize ve harici aydınlatma araçlarının montesine başlar. Ambalaj ve paketleme personellerimiz bu sırada ev içerisindeki tüm eşyaların (Mobil, Beyaz eşya, Koltuk takımı, Kanepe vs.) paketlemesine başlar anlaşma içerisinde yük asansörümüz gerekli yere (Balkon, Pencere vs.) kurulur. Bu işlemler tamamlandıktan sonra yükleme işlemi başlar. Özel işçi personelimiz eşyaların araç içinde seyir halindeyken zarar görmemesi için gerekli yerleştirmeyi yapar.

Özel hava almayan rutubetsiz kapalı kasalarda eşyalarınız gideceği adrese yanaştırılır. Eşya boşaltma işlemi başlar, profesyonel ekip eşyalarınızın gerekli yerleştirmesini (oda, oda) yapar ve monte aşaması başlar. Mobilyacı personelimiz gerekli mobilya montelenmesini yapar. Diğer personellerimiz beyaz eşya ve gerekli diğer elektronik eşyaların kurulumunu yapar. Ambalaj malzemeleri sökülüp, araç temizliği bir sonraki iş için yapıldıktan sonra gerekli iş ücreti nakit veya kredi kartı olarak alınır ve ekip adresten ayrılır.

Ambalajlı evden eve nakliyat konusu eşyalarınızın zarar görmemesi için önem verilmesi gereken bir konudur. Ambalajlama ve paketleme nakliye hizmetinin en önemli parçalarından birisidir. Taşınması gereken ürünlerin kırılmalara ve hasarlara karşı korunması, ürünlere zarar gelmemesi için doğru malzemelerle paketleme ve ambalajlama yapılması gerekmektedir.

EN UYGUN TAŞIMA FİYATINI ALIN

Bizden Haberler & Duyurular

2018 © İtimat Taşımacılık | Her Hakkı Saklıdır.