Adana İtimat Taşımacılık Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evden Eve NakliyatKuruluşumuz geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyat depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır. Hizmet kalitesini geçen yıllar içerisinde ve değişen teknolojide kullanarak sürekli geliştiren firmamız, müşteri güvenini temel alarak çalışmasını sürdürmüş ve geçen yıllarla beraber, hem hizmet kalitesi hem de müşteri memnuniyeti konusunda hedeflenen noktaya ulaşmıştır. Şu anda ulaşılan noktada, şehir içinde ve şehirlerarası taşınma hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmek için gerekli araç, uzman eleman ve deneyime sahip bulunmaktadır.

Evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe korsan nakliyat firması azımsanmayacak kadar fazla bulunmaktadır. Resmi bir firma olmayan ve bir yerden ödünç temin ettiği araçla evinize gelerek eşyalarınızı taşımaya çalışan insanlardan uzak durulmalıdır.

Her çeşit eşyanın taşınması için gerekli olan ambalaj malzemesi ve bu malzemeyle eşya taşınması sırasında eşyada oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilecek uzman eleman kadroları geçen süreyle birlikte şirket bünyesinde oluşmuştur. Geçen seneler içerisinde eşya taşınmasının en rahat şekilde yapılması için gerekli olan araç ve araç kasaları yaptırılmıştır. Şehir içi trafiğinde rahat hareket edebilecek çeşitli ebatlarda kamyon ve kamyonetler, şehirlerarasındaki uzak mesafeler de sorunsuz olarak taşınma işini gerçekleştirebilecek araçlar şirketimizin bünyesinde mevcuttur. Evden eve nakliyat konusunda tercihiniz olmayı dileriz. İtimat Taşımacılık siz değerli müşterilerimize huzurlu, rahat ve güvenli bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Araç filomuz ile 24 saat dilediginiz zaman size hizmet vermekten onur duyarız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz
EN UYGUN TAŞIMA FİYATINI ALIN

Bizden Haberler & Duyurular

2018 © İtimat Taşımacılık | Her Hakkı Saklıdır.