İtimat Taşımacılık Asansör Kiralama ve Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Adana Asansor Kiralama İtimat Taşımacılık firması bütçenize uygun Adana asansörlü evden eve taşımacılık fiyatları ile tüm nakliyat işlerinizi gerçekleştiriyor. Bunun yanı sıra firmamız diğer nakliyat firmalarına ve bieysel kullanıcılara asansör kiralama hizmeti de vermektedir. Asansör seçeneği daha çok yüksek katlı binalara veya giriş ve merdivenleri eşya taşımak için uygun olmayan evlere eşya taşımanın en kolay yoludur. Eğer binanızda asansör yoksa veya bina yönetimi asansörle eşya taşımaya izin vermiyor ise ve 4. kattan daha üstü bir kata taşınacaksanız eşyalarınızın iyiliği için asansörlü nakliyatı tercih edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMAK İÇİN TIKLAYIN

Asansörlü taşımacılık için evinizin konumu ve eşyanın taşınacağı balkon veya pencerelerin uygun olması şartı gibi birde modüler asansörün kurulması için de bina çevresinin uygun olması gerekmektedir. Bazen evin önünde bulunan bir ağaç bile veya evinizin bulunduğu sokaktaki trafik akışı asansör kurulmasını engellemektedir.

Taşınacağınız eve asansör kurulabilir mi bu sorunun cevabını evinizin ve sokağın resimlerini her açıdan çekerek nakliyat firmanız ile paylaşırsanız bu sorunun cevabını öğrenebilirsiniz. Bu önlemleri almadan asansör evinizin kapısına kadar gelip kurulamayacağı anlaşıldığında geri gittiğinde bile size bir maliyet oluşturacaktır. Bu ekstra maliyetler için önlem almayı ihmal etmeyin.

Bazen eşyaların taşınması için evde bulunan bir pencere taşınma sonuna kadar sökülüp taşınma bittikten sonra tekrar takılabiliyor. Bu seçeneklerinde olduğunu unutmayın. Eşyalarınızın asansörle taşınmasını istiyorsanız bu ihtimalleri de değerlendirin.

Rüzgarlı günlerde bu hizmeti almayı tavsiye etmiyoruz. Daha önce yaşadığımız bir tecrübe rüzgar nedeniyle altıncı kattan aşağıya düşen bir buzdolabına şahit olduk. Dikkatli olun.

EN UYGUN TAŞIMA FİYATINI ALIN

Bizden Haberler & Duyurular

2018 © İtimat Taşımacılık | Her Hakkı Saklıdır.